TOPAV-Takáč s.r.o.

O nás

TOPAV-Takáč s.r.o. - topenářské, vodoinstalatérské a plynařské práce

Naše firma byla založena již v roce 1990 panem Jiřím Takáčem. Hlavními činnostmi firmy byly od počátku vodoinstalatérství, plynoinstalatérství a topenářství. Postupně jsme se začali zabývat také stavebními pracemi.

Díky přibývajícím zakázkám se naše společnost stále rozšiřovala, rostl počet zaměstnanců, rozšířila se struktura profesí a v roce 1996 se firma přestěhovala do nově koupených rozsáhlých prostor v Novosedlicích. Zde byl zřízen sklad a dílny včetně sociálního zázemí. V roce 2015 sem byla přestěhována i administrativa společnosti, která původně sídlila v Bílině.

Zaměřujeme práce PSV na průmyslových a inženýrských stavbách prováděných největšími stavebními firmami v regionu. Realizujeme také práce PSV na stavbách rodinných domků, při rekonstrukcích bytových domů a občanské vybavenosti.

V počátku ve firmě pracoval pouze její majitel. V současnosti ve firmě pracuje cca 25 stálých zaměstnanců v profesích - instalatér, topenář, klempíř, pokrývač, řidič, skladník a montážní dělník. Práci dělníků organizují 3 technicko-hospodářští pracovníci. Mimo to firma využívá na termínově náročných akcích až 40 pracovníků se živnostenským oprávněním v oborech instalatér, topenář a svářeč.

Koncem roku 2014, došlo k přirozené transformaci na právnickou osobu: TOPAV-Takáč s.r.o.

Rychlá navigace

Poslení příspěvky

Nová a moderní webová prezentace
Autoservis Weber

Připravili jsme pro Vás novou prezentaci naší společnosti.

celý článek »