TOPAV-Takáč s.r.o.

Voda

Vodoinstalatérské práce – opravy, rekonstrukce a nové rozvody vody

Dlouhodobě pracujeme v oblasti montáže a oprav vodovodů a kanalizací, vodovodních a kanalizačních přípojek, vodoměrů, napojení a výměny bojlerů, pro obytné i průmyslové objekty. Vodoinstalace zahrnují instalace rozvodů pitné a teplé užitkové vody, potrubí kanalizace a odpadních systémů dešťové vody.

Nabízíme komplexní řešení vodoinstalace:

  • montáže vnitřních rozvodů vody - instalace nových rozvodů vody. Nejčastěji se jedná o rozvedení pitné a užitkové vody do nových i starších objektů. Dále rozvody venkovních přípojek vody, pokládání kanalizace a svodů odpadní vody, napojení rozvodů vody na kotle či bojlery, tlakové zkoušky vodovodních systémů a jejich revize atd.
  • rekonstrukce vodovodních rozvodů – renovace a přestavby stávajících rozvodů vody. Odstranění starých vodovodních systémů a jejich nahrazení za nové a moderní.
  • opravy rozvodů vody - opravy poruch ve stávajícím vodovodním systému rozvodů vody. Výměny vadných vodovodních armatur, zkorodovaného potrubí, vodovodních ventilů, kohoutů a baterií, výměny těsnění atd.

Naše firma Vám nabízí kompletní služby při vybudování vodovodů. Poradíme Vám, co je pro Vás nejvhodnější a nabídneme kompletní řešení pro Váš dům či byt.

Veškeré práce v oboru instalatér - instalatérství provádí naši zkušení instalatéři s potřebnou kvalifikací a dlouholetou praxí v oboru.

Instalatérské práce pro váš dům či byt

Potřebujete vyměnit vodovodní baterii, dřez nebo bojler? Zvláště ve starších bytech je v oblasti instalatérských prací neustále co dělat. Instalatéry využijete nejen v případě rekonstrukce a oprav rozvodů, ale také ucpaného odpadu, protékající toaletě, kapajícího kohoutku nebo zamrzlého či prasklého odpadu.

Využijte naše instalatérské služby, dokážeme Vám pomoci v každé situaci. Naši instalatéři pracují rychle a práce jsou provedeny vždy kvalitně a v dohodnutém termínu.

Komplexní řešení kanalizace

Při stavbě nebo rekonstrukci bytu či domu musíme řešit jak dopravu pitné nebo užitkové vody do domu, tak i rozvody kanalizace. Nabízíme komplexní řešení vodoinstalace a kanalizace pro rodinné domy i průmyslové objekty.

Zajišťujeme komplexní realizace kanalizačních systémů, projekty na opravy kanalizací, malé i rozsáhlé rekonstrukce kanalizačních sítí.

  • Projektování vodoinstalace a kanalizace - od počáteční konzultace investičního záměru po finální projektovou dokumentaci a zajištění legislativních povolení
  • Montáže rozvodů vody a kanalizací – instalace a pokládka vodovodních a kanalizačních potrubí
  • Rekonstrukce kanalizací – modernizace, renovace nebo přestavby a rozšíření kanalizačních systémů
  • Opravy a havárie kanalizací – opravy poruch ve stávajících kanalizačních systémech, akutní opravy kanalizací, hrozí vznik majetkových škod nebo ohrožení života a zdraví osob.
  • Čištění kanalizací – čištění ucpaných a neprůchodných kanalizačních potrubí a jímek

Systémy kanalizace

Kanalizace je nezbytnou součástí stavby. Jejím úkolem je bezpečně a spolehlivě odvádět odpadní vodu z objektu do kanalizační sítě, čističek nebo odpadních jímek. Každá domovní i veřejná kanalizace musí splňovat složité parametry předepsané soustavou norem a zákonů, proto doporučujeme při řešení kanalizace obrátit se na profesionály.

Provádíme montáže, opravy, rekonstrukce a tlakové zkoušky všech druhů potrubních vedení.

Gravitační kanalizace

Odpadní vody jsou odváděny gravitačně potrubím, které musí být uloženo ve spádu, odpadní voda tak odtéká přirozeně po spádu potrubí, tedy gravitačně. Ve vzdálenosti max. 50 m musí být umístěny revizní kanalizační šachty. Odpadní vody jsou do gravitační kanalizace napojeny gravitačními kanalizačními přípojkami. Jedná se o poměrně jednoduchý systém, který vyžaduje minimální nároky na obsluhu při provozu. Výhodou je snadnější lokalizace případných poruch, možnost monitoringu kanalizace, snadná revize a čištění kanalizace.

Tlakové kanalizace

Veškeré odpadní splaškové vody z jednotlivých nemovitostí jsou gravitačně svedeny do čerpacích šachet na pozemku vlastníka každé nemovitosti. Z těchto čerpacích šachet vedou přípojky tlakové kanalizace do veřejné tlakové kanalizace. Vhodné řešení v lokalitách, kde jsou nevhodné sklonové podmínky nebo členitý terén, vysoká hladina spodní vody, nevhodné geologické podmínky, řídká zástavba nebo nedostatek místa apod.

Rychlá navigace

Poslení příspěvky

Nová a moderní webová prezentace
Autoservis Weber

Připravili jsme pro Vás novou prezentaci naší společnosti.

celý článek »